چهره چهار تیم مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا معین شد

به گزارش بروزترین مقالات، تیم های فوتبال آرسنال، چلسی، والنسیا و اینتراخت فرانکفورت با شکست حریفانشان به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا صعود کردند.

چهره چهار تیم مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا معین شد

به گزارش بروزترین مقالات، مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا پنجشنبه شب با برگزاری چهار دیدار به سرانجام رسید و چهره تیم های حاضر در نیمه نهایی معین شد.

در یکی از مهمترین بازی ها آرسنال به مصاف ناپولی رفت و با تک گل الکساندر لاکازت میزبانش را شکست داد تا در مجموع با پیروزی سه بر صفر به دور بعد صعود کند.

والنسیا با پیروزی دو بر صفر مقابل ویارئال به راحتی به دور بعد صعود کرد. این تیم در بازی رفت سه بر یک زیردریایی ها را شکست داده بود.

پرگل ترین بازی این شب به دیدار چلسی و اسلاویا پراگ تعلق داشت. آبی های لندن چهار بر سه مهمانشان را شکست دادند.

پدرو رودریگس در دقیقه پنج گلزنی کرد و سیمون دلی به اشتباه دروازه خودشان را باز کرد تا بازی در دقیقه 10 دو بر صفر به نفع چلسی گردد. اولیور ژیرو دروازه مهمان را در دقیقه 17 برای سومین بار باز کرد. دقایقی بعد توماس تاک گل نخست اسلاویا را به ثمر رساند. با این حال پدرو اختلاف را دوباره به سه گل رساند.

در نیمه دوم شرایط عوض شد و پتر سوکیک با گلزنی در دقایق 51 و 54 بازی را چهار بر سه به نفع چلسی کرد. تیم انگلیسی با توجه به پیروزی یک بر صفر در بازی رفت توانست در جمع چهار تیم برتر قرار بگیرد.

بنفیکا با شکست دو بر صفر برابر اینتراخت فرانکفورت از صعود به دور بعد بازماند. نماینده پرتغال دیدار برگشت را با پیروزی چهار بر دو به سرانجام رسانده بود اما با دلیل دریافت گل در خانه نتوانست به هدف خود برسد.

در مرحله نیمه نهایی، آرسنال به مصاف والنسیا می رود و چلسی برابر اینتراخت فرانکفورت قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چهره چهار تیم مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهره چهار تیم مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید