کامیابی نیا: باید مجسمه سید جلال حسینی را بسازند، با نظر پزشک، کتفم را جراحی می کنم

به گزارش بروزترین مقالات، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت بعد از مشورت با پزشک معالجش کتفش را به تیغ جراحی می سپارد.

کامیابی نیا: باید مجسمه سید جلال حسینی را بسازند، با نظر پزشک، کتفم را جراحی می کنم

به گزارش خبرنگار ورزشی بروزترین مقالات ، کمال کامیابی نیا بعد از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ذوب آهن گفت: خدا را شکر توانستیم این بازی سخت را با پیروزی پشت سربگذاریم و خودمان را در بالای جدول حفظ کنیم.

وی درباره حضور مسلمان در تیم ذوب آهن و رویایی با پرسپولیس گفت: درباره مسلمان به شوخی گفته بودم که او نمی تواند مقابل تیم ما کاری انجام دهد اما او واقعا یک بازیکن قوی است که اگر یک لحظه از او غفلت کنید ممکن است خطرناک ظاهر گردد همانطور که در نیمه نخست روی یک خطا ممکن بود گل دریافت کنیم. برای محسن و ذوب آهن آرزوی موفقیت دارم.

کامیابی نیا راجع به مصدومیتی که از ناحیه کتف دارد توضیح داد: باید با پزشکم مشورت کنم و بعد از نظر برانکو در این باره بگیرم. اگر تشخیص داده گردد که کتفم احتیاج به جراحی دارد باید این کار را انجام دهم.

وی درخصوص اینکه آیا پرسپولیس می تواند قهرمان نیم فصل شوند اظهار داشت: با این بضاعتی که داریم تا الان هم نتیجه گیری خوبی داشته ایم. انشاءالله بتوانیم در بازی های آینده نیز امتیازات خوبی بگیریم و بعد از آن با اضافه شدن بازیکنان جدید به مسیرمان ادامه دهیم.

هافبک پرسپولیس راجع به خداحافظی سیدجلال حسینی از بازی های ملی خاطر نشان کرد: باید مجسمه آقا سید (جلال حسینی) را بسازیم و باید به نحو احسن از او تقدیر گردد. نه تنها از سید جلال بلکه باید از همه کسانی که برای این فوتبال زحمت کشیده اند به خوبی تقدیر گردد.

کامیابی نیا در واکنش به اینکه چقدر تاکنون از مطالباتشان را دریافت نموده اند، گفت: همه باشگاه ها مسائل مالی دارند که باشگاه پرسپولیس نیز از این قاعده مستثنی نیست. حالا من نمی دانم دقیقا وضعیت سایر باشگاه ها چیست اما مشکل ما یک مشکل درون خانوادگی است که باید خودمان حلش کنیم. گرشاسبی زحمات زیادی کشیده اما ما هنوز 15، 20 درصد دریافتی داشته ایم. واقعا داریم برای موفقیت تیم زحمت می کشیم. برای همین از مدیریت و باشگاه درخواست داریم تا هوای بچه ها را بیشتر داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کامیابی نیا: باید مجسمه سید جلال حسینی را بسازند، با نظر پزشک، کتفم را جراحی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامیابی نیا: باید مجسمه سید جلال حسینی را بسازند، با نظر پزشک، کتفم را جراحی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید