کُروات ها در فدراسیون فوتبال، تاج در ترکیه، سرمربی انتخاب می گردد؟

به گزارش بروزترین مقالات، زلاتکو ماتسا رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی و هیأت همراهش که پنجشنبه شب به تهران سفر کردند، در ادامه دیدارهای خود با مقامات ورزشی ایران امروز یکشنبه به ساختمان فدراسیون فوتبال می روند تا ضمن بازدید از این مجموعه، با مدیران مربوطه هم دیدار داشته باشند.

کُروات ها در فدراسیون فوتبال، تاج در ترکیه، سرمربی انتخاب می گردد؟

این بازدید و دیدار پیش بینی شده برای رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی متصل به ضیافت ناهار برای وی و همراهانش است؛ با این حال مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در آن حضور ندارد!

بروزترین مقالات کسب اطلاع نموده مهدی تاج به خاطر سفر به خارج از کشور در ضیافت امروز رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی حضور ندارد. البته فدراسیون فوتبال در خصوص این سفر مهدی تاج اطلاع رسانی نداشته و همین مسئله ایجاد ابهام نموده که چرا باید ضیافت فدراسیون فوتبال همزمان با مأموریت کاری رئیس برگزار گردد.

از طرفی اتفاق فوتبالی خاصی در خارج از کشور که مربوط به ایران باشد، وجود ندارد. تنها موضوع این روزهای فوتبال ایران انتخاب سرمربی برای تیم ملی است و به نظر می رسد سفر مهدی تاج به ترکیه هم به این مسئله ارتباط داشته باشد.

به گزارش بروزترین مقالات، در هر صورت میزبانی و ضیافت امروز فدراسیون فوتبال برای رئیس کمیته ملی المپیک در غیاب رئیس این فدراسیون برگزار می گردد.

زلاتکو ماتسا در حاشیه حضور در ساختمان فدراسیون فوتبال با مربیان و بازیکنان کروات شاغل در ایران نیز دیدار جداگانه ای خواهد داشت.

همچنین در ادامه برنامه هایی که برای رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی پیش بینی شده، وی امروز پس از ساختمان فدراسیون فوتبال به استادیوم آزادی می رود تا با مسئولان ووشو، وزنه برداری و کشتی هم ملاقات های جداگانه ای داشته باشد.

دبیرکل و مدیر روابط بین الملل کمیته ملی المپیک کرواسی و همچنین رئیس فدراسیون هندبال کرواسی هیأت همراه زلاتکو ماتسا را تشکیل می دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کُروات ها در فدراسیون فوتبال، تاج در ترکیه، سرمربی انتخاب می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کُروات ها در فدراسیون فوتبال، تاج در ترکیه، سرمربی انتخاب می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید