گره بحران های حوزه کشاورزی به دست استارتاپی ها باز خواهد شد

به گزارش بروزترین مقالات، شماره صد و سی و یکم هفته نامه شنبه منتشر شد. فرید ادریسیان مدیرعامل کارانوبین مهمان صفحه سلبریتی این شماره هست. ادریسیان که با همکاری بردارش و پدرام سلطانی نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران شرکت کارانوبین را راه اندازی نموده اند، به دنبال تغییر در نگرش مدیران شرکت ها و استارتاپ ها و نیز انتقال تجربه بین المللی به اکوسیستم ایران هستند.

گره بحران های حوزه کشاورزی به دست استارتاپی ها باز خواهد شد

مدیرعامل کارانوبین یکی از ضعف های بزرگ اکوسیستم استارتاپی ایران را کمبود دانش دانسته و اغلب مراکز نوآوری و شتابدهی ایران را پوسته هایی می داند که درون پوچی دارند.

ادریسیان در این تبادل نظر از ضرورت شکل گیری استارتاپ های محصول محور و تکنولوژی محور به منظور برطرف نیازهای اساسی مردم گفته است و اعتقاد دارد در حال حاضر افراد اغلب راه آسان تر یعنی کپی کردن ایده ها و کسب و کارها را در پیش گرفته اند.

اکبرهاشمی مدیر مسئول شنبه در سرمقاله این هفته خود با عنوان من نمی دانم از دیوارها و حصارهایی گفته که واژه می دانم دور آدم ها می کشد و افراد را به اسارت می گیرد.

در صفحه شروع راه این شماره، استارتاپ های جاب ویژن، پول تیکت و چارگاه معرفی شده اند. بنیان گذاران جاب ویژن از نگرانی فیلترینگ گفتند و مدیران پول تیکت هم از سختی های متقاعدسازی بخش سنتی و نبود رقیب جدی در زمینه فعالیت آنها سخن گفته اند.

می توانید گزارش فرصت های اکوسیستم استارتاپی جامائیکا و دردسرساز شدن مالیات فرشته در هند را صفحه اکوسیستم دنیا این شماره از هفته نامه بخوانید.

در صفحه بازاریابی محتوا نیز گزارش مفصلی از جدیدترین روندهای سئو و تغییرات آن در سال 2019 و صفر تا صد راه اندازی فروشگاه اینترنتی منتشر شده است.

صفحه اینترنت اشیا در این شماره بیشتر به حوزه سلامت و پزشکی پرداخته و گزارش های مختلفی از کاربرد آن در این حوزه مهم و همچنین پیش بینی در حوزه اینترنت اشیا برای سال 2019 منتشر نموده است.

برای خرید نسخه کاغذی هفته نامه شنبه و یا دانلود نسخه pdf به وب سایت این مجله (shanbemag.ir) مراجعه کنید.

منبع: دیجیکالا مگ

به "گره بحران های حوزه کشاورزی به دست استارتاپی ها باز خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گره بحران های حوزه کشاورزی به دست استارتاپی ها باز خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید