از اندونزی، پیمان نصیری: در 1500 متر طلا می گیرم

به گزارش بروزترین مقالات، دوومیدانی کار طلایی ایران در بازی های پاراآسیایی اینچئون گفت: برای دریافت مدال طلا در مسابقات 1500 متر اندونزی کاملا آماده هستم.

از اندونزی، پیمان نصیری: در 1500 متر طلا می گیرم

به گزارش خبرنگار اعزامی بروزترین مقالات به اندونزی، پیمان نصیری عضو تیم ملی دو و میدانی در بازی های پاراآسیایی درباره حضورش در این دوره از بازی ها گفت: کار سخت و دشواری دارم. با توجه به وضعیتی که رقبا دارند کسب مدال طلا به این آسانی ها ممکن نیست.

او با اشاره به احتمال حضورش در دوی 400 متر و 1500 متر ادامه داد: زمان کمی بین دو مسابقه 1500 و 400 متر وجود دارد و همین باعث می گردد که نتوانم در هر دو مسابقه حضور داشته باشم.

نصیری در پاسخ به اینکه آیا باید منتظر مدال طلای او در هر دو رشته باشیم یا نه، گفت: در 400 متر که اصلاً معین نیست حضور داشته باشم یا نه، چون کادر فنی اسم مرا فقط برای 1500 متر ثبت نموده که من هم فکر می کنم در 1500 متر بتوانم مدال طلا را کسب کنم.

دارنده مدال طلای بازی های پارا آسیایی 2014 اینچئون و پارالمپیک 2012 لندن مطرح نمود: برای حضور در این رقابت ها تمرینات سخت و دشواری را پشت سر گذاشتم تمرینات فشرده از یک سو و البته دوری از خانواده و فشردگی تمرینات اختصاصی که داشتم از سوی دیگر باعث شد تافشار زیادی را تحمل کنم. حالا باید به بهترین شکل ممکن حاصل این همه زحمت را ببینم. تمامی این زحمات هم فقط با مدال طلا جبران می گردد.

تور بالی از این ارزانتر دیده بودی؟

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از اندونزی، پیمان نصیری: در 1500 متر طلا می گیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، پیمان نصیری: در 1500 متر طلا می گیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید