گزینه استقلال چطور سر از ایتالیا و ترکیه در آورد؟

به گزارش بروزترین مقالات، درست یک روز قبل و یک روز بعد از مذاکره استقلال با استراماچونی، نام استانبول باساک شهیر و جنوا به میان آمده. نام هایی که شاید بیشتر شبیه بازارگرمی برای استراماچونی است.

گزینه استقلال چطور سر از ایتالیا و ترکیه در آورد؟

گزینه استقلال چطور سر از ایتالیا و ترکیه در آورد؟

مدیران باشگاه استقلال در سفر به ترکیه، جلسه ای با استراماچونی برگزار کردند و به توافق های اولیه دست یافتند. قرار شد تا چند روز آینده نتیجه این مذاکره اعلام و اگر طرفین به توافق رسیدند، این مربی ایتالیایی فعالیت خود را در فوتبال ایران شروع کند. نکته جالب اما اخباری است که طی روزهای اخیر درباره استراماچونی و پیشنهادهای جدیدش منتشر شده. پیشنهادهایی از ترکیه و ایتالیا که درست در روزهای قبل و بعد از مذاکره او با استقلال به میان آمده است.

استانبول باساک شهیر از سوپرلیگ ترکیه و جنوا از سری آ را تیم های خواستار استراماچونی معرفی نموده اند. باشگاه هایی که از نظر بعضی رسانه ها دنبال انتخاب سرمربی جدید هستند. استانبول باساک شهیر در فصلی که به خاتمه رسید، بهترین نتایج تاریخ خود را به دست آورد و فقط با 2 امتیاز اختلاف قافیه را به گالاتسرای باخت تا تیم فاتح تریم قهرمان لیگ ترکیه گردد.

-

سرمربیگری استانبول باساک شهیر بر عهده عبدالله آوچی 55 ساله است. مربی پیروزی که از سال 2014 روی نیمکت این تیم نشسته و باساک شهیر را به یکی از قدرت های فوتبال باشگاهی در ترکیه تبدیل نموده است. آوچی و استانبول باساک شهیر علاقه مند به ادامه همکاری هستند، بخصوص که این تیم بالاتر از بشیکتاش و ترابزون اسپور به پلی اف لیگ قهرمانان اروپا رسیده و می تواند حضور در این رقابت های مهم را نیز تجربه کند.

اینکه چطور نام آندره استراماچونی حول و حوش تیم پیروز استانبول باساک شهیر شنیده می گردد سوالی است که کمتر کسی درباره اش نوشت تا ابهام ها رفع گردد. جنوا در ایتالیا دومین باشگاهی است که به نوشته بعضی رسانه های ایتالیایی به استخدام استراماچونی علاقه مند است. درست فردای مذاکره استقلال با استراماچونی، کالچو مرکاتو نوشته که جنوان برای جانشینی چزاره پراندلی، به استراماچونی پیشنهاد داده و شاید او را جذب کند.

استراماچونی اگر می دانست که حتی در سری ب ایتالیا بازار کار دارد و می تواند پیشنهادی دریافت کند، قطعا به حضور در استقلال و انجام مذاکره با مدیران این باشگاه رغبت نمی کرد. عجبا که حالا جنوا از سری آ نام او را میان گزینه های خود قرار داده. البته در خبری که موثق نیست و کالچو مرکاتو از کشور استراماچونی آن را منتشر نموده.

-

این اخبار، بیشتر از اینکه قابلیت انتشار داشته باشد، شبیه یک بازارگرمی است تا استقلال با خواسته های استراماچونی کنار بیاید و پیشنهاد اقتصادی خود را بالا ببرد. وقتی تا شنبه وقت هست، استراماچونی و مدیر برنامه هایش هم کوشش خود را انجام می دهند تا به رقمی برسند که از ابتدا مد نظرشان بود. مدیران استقلال در این شرایط باید کمی هوشیار باشند. آخرین خبرها نشان می دهد که استراماچونی به باشگاه استقلال پاسخ منفی داده اما باید منتظر ماند و دید که مذاکرات ادامه خواهد یافت یا نه.

10

منبع: ایران ورزشی

به "گزینه استقلال چطور سر از ایتالیا و ترکیه در آورد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه استقلال چطور سر از ایتالیا و ترکیه در آورد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید