یکصد و دهمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری در باکو برگزار می گردد

به گزارش بروزترین مقالات، یکصد و دهمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از امروز 27 لغایت 28 خردادماه در شهر باکو در جمهوری آذربایجان برگزار می گردد.

یکصد و دهمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری در باکو برگزار می گردد

به گزارش بروزترین مقالات به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ولی تیموری، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در کنار 34 کشور عضو از سراسر دنیا، در این نشست حضور خواهد داشت.

قرار است موضوعاتی از جمله تصمیم گیری پیرامون برگزاری کنوانسیون دنیای اخلاق در گردشگری، راهکارهای حفاظت از میراث گردشگری شامل پایداری در محیط زیست، فرهنگ و الگوهای اجتماعی و ...، ایجاد شبکه مراکز خلاقیت در گردشگری و همچنین تصمیم مشترک در مورد شعار گردشگری در سال 2020 و 2021 در یکصد و دهمین نشست شورای اجرایی سازمان دنیای گردشگری(UNWTO) مورد بحث و آنالیز قرار گیرد.

دیدار و گفت وگو با دبیر کل سازمان دنیای گردشگری، وزیر فرهنگ و گردشگری جمهوری آذربایجان، و مقامات عالی رتبه گردشگری شرکت کننده در این اجلاس از کشور های چین، روسیه، ژاپن، هند و ...از جمله برنامه هایی است که در حاشیه نشست شورای اجرایی در دستور کار معاون گردشگری کشورمان واقع شده است.

منبع: میراث آریا

به "یکصد و دهمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری در باکو برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یکصد و دهمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری در باکو برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید