2 طرح عمرانی در دانشگاه سمنان اجرا می گردد

به گزارش خبرنگاران، مسعود نصیری زرندی در نشستی با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران به میزبانی دانشگاه سمنان و هم زمان با ظهر دوشنبه، ضمن بیان اینکه دو طرح عمرانی با مشارکت خیران در این مرکز آموزش عالی ساخته می گردد، تأکید کرد: عملیات اجرایی این دو طرح شامل مجتمع رفاهی و خوابگاه دانشجویان و همچنین مجتمع کارگاهی دانشگاه شروع گردیده است.

2 طرح عمرانی در دانشگاه سمنان اجرا می گردد

وی بابیان اینکه کلنگ زنی این دو طرح هفته گذشته با حضور وزیر علوم صورت گرفت، اضافه کرد: مجتمع کارگاهی دانشگاه سمنان با زیربنای حدود 285 مترمربع به یاری خیران دارای سه ساختمان و کارگاه مجزا است و پیش بینی گردیده با هزینه چهار میلیارد و 270 میلیون ریالی در مدت هشت ماه به بهره برداری برسد.

سرپرست دانشگاه سمنان همچنین گفت: مجتمع رفاهی، اقامتی دانشجویان دختر نیز با زیربنای 455 مترمربع در شش واحد مجزا با مشارکت یکی از خیران سمنانی دیگر پروژه ای است که در سال97 عملیات اجرایی آن شروع و در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

نصیری زرندی بابیان اینکه هزینه ساخت این مجتمع خوابگاهی شش میلیارد و 850 میلیون ریال است، تأکید کرد: این خوابگاه با هدف رفاه بیشتر دانشجویان دختر دانشگاه سمنان در پردیس شماره یک دانشگاه احداث خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "2 طرح عمرانی در دانشگاه سمنان اجرا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 طرح عمرانی در دانشگاه سمنان اجرا می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید